Agata Trudzińska

Agata Trudzińska
Pani Agata prowadzi jazdy rekreacyjne ukierunkowane na ujeżdżenie lub skoki we wtorki i czwartki w godzinach od 17 do 20.
numer telefonu: 502 123 913

Zdaniem naszych jeźdźców:

Monika: „Moja córka jest zachwycona p.Agatą ,na pewno ma nieziemską cierpliwość i dobroć w stosunku do dzieci, które uczy jazdy konnej.Jak dla mnie super instruktorka:):)

Dominika: „Świetna instruktorka !!!
Bardzo dużo potrafi wytłumaczyć , zawsze wysłucha i pomoże kiedy jest z czymś problem. Bardzo fajnie prowadzi jazdy skokowe  
Ciężko jest panią Agatę bardziej opisać … po prostu jest ŚWIETNA !!!! ♥♡♥♡

Amelia: „Super instruktorka! Bardzo dużo potrafi nauczyć,zawsze pomoże. Jest miła po jeździe z panią Agatą jest się zadowolonym.

Sandra: „Po prostu świetna instruktorka !

Ula: „Nie odpuszcza i to wielki plus  zsiada się zdyszanym i zadowolonym, myśli o koniu podczas jazdy i wie kiedy dać jeźdźcowi a kiedy koniu chwilę wytchnienia, zawsze można o coś zapytać o sprawy nie tylko ‚z siodła’ i jest taka kochana.

Angelika: „Wspaniała instruktorka, bardzo wyrozumiała i cierpliwa, wieeele mnie nauczyła!  Jest przesympatyczna i zawsze można z nią o wszystkim porozmawiać, czy też się dogadać w różnych kwestiach Bardzo ją polecam, jest najlepsza.